Laserlõikus

img1

Toci lehtmetalli üksus on keskendunud erineva keerukusastmega süsinikterasest, roostevabast terasest ja alumiiniumist toodete valmistamisele. Õhukesest lehtmaterjalist elektri- ja elektroonikatööstuse jaoks vajalikud tooted valmivad peamiselt stantsiga. Paksemaid materjale lõikame plasmapingiga. Kõige suurema osa lehtmetalltoodetest valmistame laserlõikusega, mida teeme Bystronic 4400 pingiga.

Laseriga lõigatav materjal võib olla kuni 25 mm paks ja detaili maksimaalne suurus võib olla 2 x 4 m. CNC-juhtimisega pink võimaldab lõigata ka väga keeruka kujuga detaile. Sealjuures avaldab laserlõikus materjalile minimaalset termilist mõju ning detailid ei vaja enam järeltöötlust. Lõigatud pind on ideaalselt sile ning kõik avad saab detailidesse teha lõppmõõtudes. Laserlõikus on võrreldes teiste lõikusmeetoditega kiirem ning nõnda valminud toodangu täpsusklass on väga kõrge. Lõikuseks kasutame AutoCad programmiga tehtud faile, mida saame vajadusel ka ise algmaterjali põhjal teha.

Laserlõikuspingi Bystronic BTL4400 tehnilised andmed:

  • laseri võimsus: 4400 W
  • lõikelaua suurus: 2000 x 4000 mm

Lõigatava materjali maksimaalne paksus:

  • teras: 25 mm
  • roostevaba teras: 20 mm
  • alumiinium: 12 mm

Suurendasime oma seadmeparki ja nüüdsest saame pakkuda ka torulõikamise teenust laserlõikuspingiga Bystronic 4400.
Meie laserlõikuspingiga saab valmistada kuni 2500mm pikki valmis torudetaile, lõigata detail õigesse mõõtu, teha kõik vajalikud sisselõiked ja avad. Lõigata saab nii ümartoru diameetriga kuni 140mm, kui nelikanttoru mõõduga kuni 100x100mm. Toru seinapaksus võib olla kuni 15mm.
Lõigata saab nii roostevabast terasest kui süsinikterasest torusid. Torulõikus võimaldab oluliselt vähendada paljude ja keerukate avadega torudetailide valmistamise aega ning seega lühendab see nii teie toodete tarneaega kui ka vähendab toodete omahinda. Samas on laseriga lõigatud avade kvaliteet väga kõrge ning nii avade asukoha kui mõõtude näitajad ülitäpsed.

Vastavalt kliendi soovile on võimalik tooted ka 3,2-meetrisel painutuspingil painutada või faasida toodete servi keevituse jaoks.

Toci masinaparki lisandus uus CNC gaasilõikuspink. Nüüd saame lisaks laserlõikusele pakkuda gaasiga kuni 100mm paksuse lehtmetalli lõikust.