Ettevõttest

img1

Toci OÜ on Balti riikides üks juhtivaid masinaehituslike profiil- ja lehtmetallist toodete valmistajaid. Märkimisväärse osa meie toodangust moodustavad ka erinevad merenavigatsiooni ja meresõiduohutuse tagamiseks kasutatavad tooted.

Toci OÜ on Taani tuulegeneraatorite tootja Vestas ametlik tarnija. Samuti on meil lepingud Norra riikliku meresõiduohutuse, merepääste ja lootsiteenust pakkuva organisatsiooniga Kystverket, Norra välisministeeriumiga ja Norra Kaitseväega. Koostöös Norra Kaitseväe Logistikaosakonnaga arendame ja toodame käsitulirelvade kinnitusi sõidukitesse. Toodame ka erinevaid metalltooteid kogu maailmas asuvate Shelli tanklate jaoks. Ekstreemsete tingimuste jaoks valmistatavad tooted on seadnud meie tehasele väga kõrged kvaliteedinõuded, mida kogu meeskond pühendunult järgib.

 

Juhtiv krediidireitinguid koostav ettevõte Bisnode andis 2019. aastal Toci OÜ-le krediidireitingu AA, mis näitab, et ettevõte on maksejõuline, meie finantsolukord on väga hea ning äririsk väga madal.

Toci OÜ on Eesti üks edukamaid metallitöid ja laserlõikusteenust pakkuv ettevõte. Viimaste aastate jooksul oleme suutnud kasvatada oma käibe mitmekordseks. Möödunud kahel aastal oleme märgatavalt suurendanud ka eksporti Skandinaavia ja Kesk-Euroopa riikidesse, mis tõestab meie toodangu kõrget kvaliteeti ja konkurentsivõimet.

Võtke kindlasti meiega ühendust ja Teie metalltooted valmivad kiiresti ja kvaliteetselt!